Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka

mdc2019

10 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka, który został ustanowiony przez ONZ.
Tego dnia nasi Artschoolowi Uczniowie wezmą udział w zajęciach poruszających tematykę Praw Człowieka. Podsumowaniem naszych działań będzie wspólne nakręcenie filmiku.

Tego dnia rozstrzygniemy też konkurs plastyczny „Znamy swoje prawa” dla klas I- VI.

Prace można zgłaszać do wychowawców lub sekretariatu do 6 grudnia.

Warsztaty bożonarodzeniowe

warsztatybozonarodzeniowe2019

Dnia 05.12.2019r. o godzinie 16:00 w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School odbędą się warsztaty bożonarodzeniowe.

Zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami do spędzenia wspólnego czasu przy tworzeniu ozdób świątecznych.

Wyniki Łamańca ortograficznego

18 października uczniowie klasy V naszej szkoły wzięli udział w zorganizowanym przez Centrum Edukacji Ego Partum ogólnopolskim konkursie ortograficznym Łamaniec ortograficzny.

Oto jego wyniki:
Szkolnym mistrzem ortografii został Patryk Wróbel.
Kolejne miejsca przypadły: Helenie Romańskiej (47 punktów), Alicji Orzechowskiej (45 punktów) oraz Markowi Nesterowiczowi (30 punktów).

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!!!
Szkolny koordynator konkursu – Danuta Piper