8marca

„I chyba w całym świecie piękniejszych
nie znajdziecie, za jeden uśmiech
oddałbym Chicago, Paryż, Krym...

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.

Dnia 8 marca w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School będziemy świętować Dzień Kobiet.
W tym dniu młodzi Panowie zabierają ze sobą uśmiechy i piękne życzenia.

Niepubliczna Szkoła Art School w nowej odsłonie

szkolalogo

W ramach projektu „Dobry strat dziecka w szkole" Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School proponuje dzieciom 6-letnim, przygotowującym się do rozpoczęcia nauki w szkole, cykl comiesięcznych zajęć, których celem jest przybliżenie dzieciom warunków szkolnych oraz rozwój kompetencji potrzebnych do rozpoczęcia nauki w szkole. Proponujemy spotkania z nauczycielami oraz specjalistami pracującymi w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School, w trakcie których, dzieci będą mogły nie tylko spędzić miło i efektywnie czas, ale także przekonać się, jak to jest być uczniem, rozwinąć swoje zainteresowania w specjalistycznych pracowniach. Dla dziewczynek – pracownia krawiecka, dla chłopców pracownia do majsterkowania.
Szkoła Art School w nowej odsłonie - specjalistyczne pracownie, które pozwolą tworzyć ciekawe odkrywcze zajęcia, umożliwią przedszkolakom przeprowadzanie doświadczeń i eksperymentów.
Podczas cyklu comiesięcznych spotkań w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School najstarsze Przedszkolaki z grupy 6A i 6B przygotują się do roli ucznia:

• wzmocnią swoją motywację do nauki i wiarę we własne siły,
  • wyciszą swoje emocje,
  • nauczą się koncentracji na wybranym zadaniu oraz samokontroli,
  • rozbudzą swoją ciekawość nauką,
  • nauczą się współdziałania w grupie, jak również pracy samodzielnej.

Projekt będzie prowadzony od III 2019 do VI 2019r.
Pierwsze zajęcia odbędą się w SZKOLE przy ul. Dolnej 16.

Wyprawka plastyczna

wyprawka2

Szanowni Państwo, prosimy o dokonywanie wpłat - wyprawka plastyczna – II semestr (65zł),

Płatności należy dokonać do 15.02.2019r. gotówką w sekretariacie: przedszkoli, żłobka, szkoły.

walentynki 14 lutego

walentynki2

W Art School będzie królowała czerwień. dress code tego dnia, oczywiście czerwień i jej odcienie, zarówno Artschoolowi uczniowie, jak i nauczyciele, powinni mieć na sobie czerwony akcent.

Z okazji dnia zakochanych od 11 lutego będzie funkcjonowała
„poczta walentynkowa”.
do wyznaczonej skrzynki uczniowie będą mogli wrzucać walentynki z życzeniami, które amorek dostarczy adresatom
14- go lutego.

Zebranie - nabór do szkoły

logo szkoly 01

Szanowni Państwo, w odpowiedzi na Państwa zainteresowanie rekrutacją do
Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School i naborem do klas I - VIII, serdecznie zapraszamy na spotkanie, podczas którego zaprezentujemy naszą szkołę w nowej odsłonie i nowej lokalizacji, przedstawimy państwu ofertę, omówimy sprawy dotyczące jej funkcjonowania, bazy lokalowej, wyposażenia oraz naszych atutów.

Na spotkanie zapraszamy 12 lutego o godz. 17.00 do placówki na ul. Janowicza 2A.
Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School – Joanna Kileńska
Prezes Zarządu Olsztyńskiej Grupy Edukacji Dziecięcej EDU – Janusz Wiliński