Konkurs - Moja ulubiona książka

plakat koziolek

Chętni uczniowie klas 1-3 z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School wezmą udział w konkursie ‘‘Moja ulubiona książka’’.
Organizatorem konkursu jest Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Uczeń stworzy plakat o dowolnym formacie i technice, zachęcający do przeczytania wybranej przez siebie książki.

Konkurs plastyczny - Kocham Polskę

reprodukcja babie lato jozef chelmonski 23799

Uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School biorą udział w IV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „KOCHAM POLSKĘ” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 33 im. Stanisława Ligonia w Katowicach.
Uczniowie wykonają własną wersję obrazu polskiego malarza lub pracę inspirowaną kilkoma działami jednego twórcy.

Kodowanie i Programowanie

Artschoolowe Kodowanie i Programowanie – harmonogram zajęć w szkole

03.04- 14:50-15:35 (zajęcia odrabiane z marca)
17.04- 14:50-16:20
24.04- 14:50-16:20

08.05- 14:50-16:20
22.05- 14:50-16:20

05.06 -14:50-16:20
12.06- 14:50-16:20

Kocham Cię Polsko

godlo polski.svg

VII międzyprzedszkolny i międzyszkolny konkurs recytatorski „Kocham Cię Polsko” wybór wierszy poetów polskich.

17 kwietnia 2019 ul. Dolna 16

• 10.00 (kl. I – III)
  • 12.00 (kl. IV – VIII)

18 kwietnia 2019 ul. Barczewskiego 1

10.00 (dzieci w wieku 3 – 6 lat)

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kartę zgłoszeniową, którą należy dostarczyć osobiście, mailowo lub za pomocą poczty na adres Przedszkola lub Szkoły Art School do 12 kwietnia 2019 roku. Wraz z kartą zgłoszeniową należy dołączyć tekst wiersza, który musi być związany tematycznie z miłością do ojczyzny, z podpisanym imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem uczestnika konkursu.

Karta zgłoszeniowa

Zajęcia pokazowe - Artschoolowe kodowanie i programowanie

Prog 1 02

"Programowanie uczy jak myśleć"
Steve Jobs

Chcesz wesprzeć swoje dziecko w rozwoju? Zapewnić mu bezpieczną przyszłość? Pomyśl o kodowaniu i programowaniu. Wiele wskazuje na to, że zawody oparte na tej umiejętności jeszcze długo będą cieszyły się powodzeniem. A jeśli nie myślisz jeszcze o przyszłości swojego malucha, pomyśl o jego teraźniejszości - programowanie to doskonała, rozwijająca myślenie zabawa, z której korzyści trudno zliczyć.

Między innymi:

• otwarty umysł
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • analizowanie, wnioskowanie, ewaluacja
  • współpraca z innymi
  • refleksja nad uczeniem się
  • myślenie krytyczne i kreatywne
  • jasna i adekwatna komunikacja

Zajęcia pokazowe odbędą się w dniach:

• 14.03- Przedszkola: Art School i Radość
  • 15.03- Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School

Warsztaty prowadzą certyfikowani nauczyciele – p. Magda i p. Wiktoria.