Basen - marzec

Zajęcia na basenie z cyklu „Pływające Dzieciaki i Uczniowie” odbędą się w dniu 12 i 26 marca.
Wyjazd ok. godz. 12.00. Powrót ok. godz. 14.45.

Potrzebne będą: strój kąpielowy, klapki, ręcznik, żel do mycia i „coś” do czesania.

Konsultacje psychologiczne

Ponownie, zapraszamy na indywidualne konsultacje z Panią PSYCHOLOG – mgr Magdaleną Piórkowską, które odbędą się w oddziale przy ul. Janowicza 12 marca od godz. 16.00 do 18.00.
Osoby zainteresowane prosimy o zapisywanie się na dogodną dla Państwa godzinę w sekretariacie placówki.

Joga Family - czyli zajęcia popołudniowe dla rodziców z dziećmi

yoga

Czym jest joga?

Joga to zarówno odpoczynek dla Twojego umysłu, jak i ćwiczenia dla ciała. Regularne ćwiczenia pozwalają zachować zdrowie, ponieważ wspierają funkcjonowanie wielu układów organizmu. Joga ma mnóstwo pozytywnych działań na organizm człowieka, obniża także ciśnienie krwi i zmniejsza bezsenność.

Według lekarzy, joga daje jeszcze więcej korzyści dla organizmu człowieka:

• zwiększa elastyczność ciała
  • wzmacnia siłę mięśni i witalność
  • poprawia metabolizm
  • przyczynia się do spadku masy ciała
  • poprawia pracę serca i układu krążenia
  • poprawia zdolność organizmu do ćwiczeń
  • wzmacniając organizm chroni nas przed urazami podczas upadku

Zapraszamy na zajęcia Jogi Family w każdą środę o godz. 16 w Sali fitness.
Pierwsze zajęcia już 13 marca. Koszt: 10 zł/os. Barczewskiego 1

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

logo kangourou

Uprzejmie informuję, że 21 marca 2019 r. o godz. 9.00 po raz dwudziesty ósmy na Warmii i Mazurach odbędzie się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. Artschoolowi Uczniowie z klas: II - V wezmą udział w konkursie w odpowiedniej kategorii wiekowej.
Konkurs ma charakter jednorazowego testu. Zadania oraz termin są ustalane przez władze stowarzyszenia Kangourou Sans Frontie'res. Na rozwiązanie testu przeznaczone jest 75 minut. W czasie trwania Konkursu nie wolno korzystać z kalkulatorów.
Każdy uczeń zgłoszony do konkursu otrzyma w prezencie układankę przestrzenną w postaci kuli-breloczka.

Szkolny Koordynator Konkursu
Nauczyciel matematyki
p. Patrycja Lubkiewicz

8marca

„I chyba w całym świecie piękniejszych
nie znajdziecie, za jeden uśmiech
oddałbym Chicago, Paryż, Krym...

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.

Dnia 8 marca w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School będziemy świętować Dzień Kobiet.
W tym dniu młodzi Panowie zabierają ze sobą uśmiechy i piękne życzenia.