babcia dziadek

Kochani Babciu i Dziadku!

Już teraz pragniemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia,
radości, zdrowia, pociechy z wnucząt, długich lat życia
oraz wszelkiej pomyślności.

Z tej okazji Nasi Artschoolowi Uczniowie przygotowali dla Was małą uroczystość!
16 stycznia zapraszamy Was na godzinę 16.00 do Szkoły Art School na przygotowany program artystyczny oraz mały poczęstunek.

Basen - styczeń

Zajęcia na basenie z cyklu „Pływające Dzieciaki i Uczniowie” odbędą się w dniu 8 i 15 stycznia.
Wyjazd ok. godz. 12.00. Powrót ok. godz. 14.45.
Potrzebne będą: strój kąpielowy, klapki, ręcznik, żel do mycia i „coś” do czesania.

Zebranie

Drodzy Rodzice Artschoolowych Uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z wychowawcami klas: Ia – Va, które odbędzie się 13 grudnia o godz. 17.00 oraz na indywidualne konsultacje z nauczycielami poszczególnych przedmiotów, które odbędą się w godz. 18.00 – 19.00.

Kadra Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School

Gratulacje :)

pastoralki

Z ogromna radością informujemy, że Helena Romańska - uczennica klasy IV została laureatką IX Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek KOLĘDOWANIA CZAR.
W związku z tym, po raz drugi, zaśpiewa na Scenie Staromiejskiej 14.12.2018 o godzinie 17:00 podczas Jarmarku Świątecznego oraz
VIII Koncertu Bożenarodzeniowego – 20 grudnia w Sali koncertowej Państwowej szkoły Muzycznej w Olsztynie.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy!

Warsztaty bożonarodzeniowe

mikolajki2

Dnia 13.12.2018r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School odbędą się warsztaty bożonarodzeniowe. uczniowie klas 1-5 wraz z nauczycielami i rodzicami będą wykonywać dekoracje świąteczne.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do wspólnego dzielenia się przedświątecznym nastrojem.