Spotkanie z terapeutami

Serdecznie zapraszam Rodziców Dzieci posiadających orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego lub opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju na spotkanie z Zespołem Terapeutów działających w naszych placówkach i Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej „Art – sukces” w Olsztynie, które odbędzie się 6 lutego w godz. od 16.30 do 18.00 w oddziale Warmia Towers przy ul. Barczewskiego 1 w Olsztynie.
Spotkania będą miały charakter indywidualnej konsultacji ze specjalistami: psychologiem, logopedą, terapeutą SI, ortoptykiem, oligofrenopedagogiem, pedagogiem.
Podczas spotkań terapeuci dokonają wielospecjalistycznej oceny poziomu funkcjonowania poziomu dziecka.

Dyrektor placówek Art School i Radość
Niepublicznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej „Art – sukces”

Zimowisko z Art School

zimowisko 2019

Zimowisko z Art School

Czekają na Was :

* Szaleństwo w Parku trampolin i „Mądrych Klockach"
* Wycieczka kosmiczną łodzią podwodną, czyli wizyta w olsztyńskim Planetarium
* „Dzień Małego Kinomana"- seans filmowy z przekąskami
* Wizyta w Teatrze Lalek
* Warsztaty w Miejskim Ośrodku Kultury
* Wspólne gry i zabawy planszowe

KOSZT

Zapewniamy:

Całodniowe wyżywienie
Fachową opiekę wychowawców
Mile i kreatywnie spędzony czas oraz dobrą zabawę

Karnawał

karnawal 2018

Dnia 18 stycznia 2019r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School odbędzie się bal karnawałowy. Uczniów klas 1-3 czeka wspaniała zabawa taneczna oraz wiele fantastycznych konkursów i atrakcji.

Prosimy obowiązkowo zabrać ze sobą w ten dzień przebranie karnawałowe, szeroki uśmiech
i karnawałowy nastrój!

Zebranie

szkola logo

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców Uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School na spotkanie z wychowawcami klas: Ia – Va, podsumowujące I semestr nauki roku szkolnego 2018/2019, które odbędzie się 17 stycznia o godz. 17.00.

Kadra Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School

babcia dziadek

Kochani Babciu i Dziadku!

Już teraz pragniemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia,
radości, zdrowia, pociechy z wnucząt, długich lat życia
oraz wszelkiej pomyślności.

Z tej okazji Nasi Artschoolowi Uczniowie przygotowali dla Was małą uroczystość!
16 stycznia zapraszamy Was na godzinę 16.00 do Szkoły Art School na przygotowany program artystyczny oraz mały poczęstunek.