Artchoolowy Mikołajkowy worek dla Arki

worek

Święta to czas radości i uśmiechu, sprawmy więc by gościło ono na twarzy każdego dziecka.
Do 18 grudnia prowadzimy zbiórkę zabawek, gier, książek oraz słodkości dla dzieci z ubogich i trudnych rodzin.

Kolendowanie

kolendy

Dnia 7.12.2018 Helena Romańska, uczennica klasy IV a weźmie udział w VII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek KOLĘDOWANIA CZAR, którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Celem konkursu jest kultywowanie wśród dzieci tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

grinch

Nastrój świąteczny zagościł już w Artschoolowej Szkole i trwają przygotowania do Mikołajek, które będziemy świętować 6 grudnia.
Z tej okazji ARTSCHOOLOWI UCZNIOWIE klas I-III wraz z wychowawcami, wybiorą się do kina Helios na seans pt.:
„Grinch”.
Mikołajki to również okazja do rozmowy o Świętym Mikołaju oraz wspólnego śpiewania świątecznych piosenek.

Baden-grudzień

Zajęcia na basenie z cyklu „Pływające Dzieciaki i Uczniowie” odbędą się w dniu 4 i 18 grudnia.
Wyjazd ok. godz. 12.00. Powrót ok. godz. 14.45.

Potrzebne będą: strój kąpielowy, klapki, ręcznik, żel do mycia i „coś” do czesania.

5a0304b0318d3 osize969x565q71h59d469

Dnia 30 listopada, w piątek, Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej Artschool będą świętowali Andrzejki.
Gwarantujemy huczna zabawę i tradycyjne andrzejkowe wróżby. Nie zabraknie również uśmiechu!