Spotkanie 7 lipca

Serdecznie zapraszamy Rodziców Dzieci pierwszej klasy Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School na spotkanie z Panią Wychowawczynią, które odbędzie się 7 listopada o godz. 17.30.
Podczas spotkania nastąpi podsumowanie pierwszych miesięcy pracy z dziećmi oraz zostaną przedstawione plany i projekty do realizacji w najbliższych miesiącach.

Serdecznie zapraszamy!

Europejski Dzień Języków

europejskidzienjezykow

26 września Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School pracowały na podstawie dokumentu:

„Mój paszport językowy. Europejskie Portfolio Językowe dla dzieci od 6 do 10 lat"

Paszport językowy jest jedną z 3 części Europejskiego Portfolio Językowego dla dzieci od 6 do 10 lat. Wpisuje się w nim wszystkie osiągnięcia językowe ucznia, swoje kontakty z osobami, które mówią innymi językami oraz informacje o swoich podróżach.

Szkoła Współpracy

Miło nam poinformować, iż nasza szkoła została zakwalifikowana jako uczestnik Ogólnopolskiego Projektu Systemowego Ministerstwa Edukacji Narodowej:

"Szkoła Współpracy.Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły".

O dalszych działaniach związanych z projektem będziemy Państwa informować na bieżąco.

Polecamy: www.szkolawspolpracy.pl

Przygody Niebieskiego Smoka

niebieski smok

Przedszkole Art School oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School serdecznie zapraszają 25 października o godz. 10.30 na spektakl Grupy Teatralnej Echo pt.

„Przygody Niebieskiego Smoka"

Pewnego razu z wielkiego jaja wykluwa się mały smok.. Nie pluje ogniem, nie straszy dzieci i nie zjada biednych owieczek. Słowem – bardzo różni się od swoich braci. Poza tym jest całkowicie i kompletnie... niebieski.

Międzynarodowy Dzień Muzyki

dzienmuzyki

17 października w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School, w sposób szczególny, zagości MUZYKA.

W tym dniu, Uczniowie poznają szereg zabaw z muzyką, jako głównym bohaterem. Pierwszaki będą szukały pór roku w utworach muzycznych, przedstawiały pory roku za pomocą instrumentów perkusyjnych oraz odczytywały nastroje niesione przez muzykę.