Światowy Dzień Pluszowego Misia w Art School

dzinmisia

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego misia, uczniowie pierwszej klasy będą brali udział w zajęciach z rękodzieła. zajęcia odbędą się w dwóch terminach:

• 22 listopada w godz. 12.00- 12.45
  • 29 listopada w godz. 12.00- 12.45.

podczas zajęć dzieci poznają historię powstania pluszowego misia oraz wspolnie z nauczycielem i gościem specjalnym, wykonają własne pluszowe misie.

Życzymy udanej zabawy.

Basen

basenSzanowni Państwo!

W ty miesiącu, zajęcia na basenie z cyklu „Pływające pierwszaki" odbędą się 18 i 25 listopada.

Planetarium

Przedszkolaki i Uczniowie z Art School w Olsztyńskim Planetarium

planetarium2

14 listopada o godz. 10.30 Przedszkolaki i Uczniowie z Art School wyjeżdżają do Olsztyńskiego Planetarium na seans „Zaczarowana rafa".
Dzieci przeniosą się za pomocą zaczarowanej rafy do świata kolorowego, pełnego przygód, zagadek i tajemnic oraz zabawnych stworzeń.

Życzymy wspaniałych wrażeń

Pasowanie

Szanowni Rodzice Uczniów klasy I Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School!

pasowanie

Z radością informujemy, iż 13 listopada o godzinie 15.00 Dzieci z pierwszej klasy Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School oficjalnie staną się Uczniami. W programie uroczystości: występy naszych „Pierwszaków", poczęstunek oraz liczne niespodzianki.

Serdecznie zapraszamy!

Urodziny Ojczyzny

urodziny-ojczyzny

8 listopada, Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School będą obchodzili

„Urodziny Ojczyzny".

To będzie prawdziwa lekcja historii. Podczas zajęć dzieci wysłuchają legendy o powstaniu państwa polskiego, dowiedzą się, jakie są symbole Polski, wykonają flagi naszego kraju oraz wysłuchają hymnu Polski.