dzienedukacji

Drodzy Rodzice, kochane Pierwszaki!
Codziennie jesteśmy w szkole z Wami,
Opiekujemy się Waszymi kochanymi Pociechami,
Rano, po śniadaniu i w południe,
Rozmawiamy z Wami cudnie,
Czy dobry dzień, czy zły mamy,
Zawsze chętnie pomagamy,
Przytulamy, głaszczemy, wspieramy
Swoje Pociechy i ich Rodziców uwielbiamy
Więc ten jeden w roku dzień
Uczcijcie i niech będzie jak wspaniały sen!!!!!
Zamiast uroczystej mowy, poprosimy w tym dniu o strój galowy!!!

Pracownicy Przedszkola i Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School

Światowy Dzień Zwierząt!!!

wychowany pies

3 października, z Okazji Światowego Dnia Zwierząt, o godzinie 9.30 w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School odbędą się kolejne warsztaty pod hasłem ,,Przyjazny pies" prowadzone przez szkoleniowca psów - Piotra Dworaka z Centrum Szkolenia Psów - Wychowany Pies, w których weźmie udział także owczarek niemiecki Wolf.
Tym razem, uczniowie podczas warsztatów, poznają w jaki sposób pies pokazuje swoje niezadowolenie, niepokój i lęk. Dowiedzą się także, jak powinno wyglądać prawidłowe menu naszego pupila, jakie są psie przysmaki, a czego psy jeść nie powinny.

Dzień Chłopca

slimaki

30 września o godz. 9.30, z okazji Dnia Chłopca, wyjeżdżamy do kina Helios na seans, specjalnie przygotowany, dla Uczniów z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School.
Nasi Uczniowie obejrzą film pt. „Turbo ślimaki".
Koszt wyjazdu ( bilet ze zniżką i transport): 16 zł.
Prosimy o zapisywanie Dzieci u Pani Wychowawczyni.

Logos

logos

Uprzejmie informujemy, iż Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School zostali zdiagnozowani pod kątem terapii logopedycznej.
Wszelkich informacji na ten temat udzieli Państwu - Pani Wychowawczyni.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, zapraszam na konsultacje w poniedziałek – 30 września, w godz. 14.00 – 16.00.

Joanna Kileńska

Przesiewowe komputerowe badanie wad wzroku

16 września od godz. 10 – ej zapraszamy Uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School i Ich Rodziców na przesiewowe komputerowe badanie wad wzroku.
Badanie ma na celu wykrycie takich wad jak;
• krótkowzroczność
• dalekowzroczność
• wszelkiego typu astygmatyzm.
Powyższa diagnostyka wykonywana jest za pomocą Autorefraktometru. Metoda jest bezinwazyjna i nieszkodliwa dla organizmu. Wyniki badań opisywane są przez lekarza.
Koszt badania 14zł. Chętnych Rodziców prosimy o wyrażenie zgody na piśmie do 13 września.
Badania zostaną przeprowadzone przez Ogólnopolskie Centrum Specjalistycznych Badań Przesiewowych
AUGEN - MED.