Rodzinny Koncert Kolęd i Pastorałek

koncert

11 grudnia o godz. 16.30 w Przedszkolu Art School oraz Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School, Dzieci i Ich Rodziny, będą mieli okazję do wspólnego zaprezentowania kolędi pastorałek. Zachęcamy do udziału w rodzinnym kolędowaniu również Babcie i Dziadków. Mile widziany własny akompaniament. Na chętnych czekają ciekawe nagrody.

Prosimy o zgłaszanie udziału u Pań Wychowawczyń do 6 grudnia.

Serdecznie zapraszamy!

A w Art School pachnie świętami?

10 grudnia w Przedszkolu Art School i Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School - Dzieci wraz z Wychowawczyniami, jak co roku, zrobią ciasto piernikowe, a z niego... wspaniałe świąteczne pierniczki.

W Art School znowu zapachnie świętami!

Okaż serce

Artschoolowa akcja charytatywna

serce

Drodzy Państwo!
Tak, jak w poprzednim roku, Przedszkole Art School i Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School ogłasza akcję charytatywną. 2 grudnia zaczynamy zbiórkę: żywności, słodyczy i ubrań. Przekażemy je podopiecznym Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Rodzinie ARKA w Olsztynie. Akcja trwa od 2 do 18 grudnia. Przyniesione przez Państwa rzeczy, prosimy zostawiać u Pań Wychowawczyń.

Z gór, bardzo dziękujemy za okazane serce.

Dzieci z Przedszkola i Szkoły Art School pamiętają o innych.

Mikołaj

mikolaj

6 grudnia, z okazji Mikołajek, Przedszkole Art School oraz Niepubliczną Szkołę Podstawową Art School odwiedzi specjalny gość z Laponii - Święty Mikołaj. Na Artschoolowe Dzieci czeka wiele atrakcji: m.in. quiz z wiedzy o Świętym Mikołaju, wspólne pakowanie świątecznych prezentów oraz słodki upominek.

Mikołaj prosi, aby tego dnia, Dzieci były ubrane na czerwono i miały na głowach mikołajkowe czapki.

Basen

Zajęcia na basenie z cyklu „Pływające dzieciaki" odbędą się 2 i 16 grudnia.