Velvet. Piątka dla Natury

67163 ruszyla piatka dla natury program edukacy 1

Uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School podejmują następne wyzwanie ekologiczne, biorą udział w Ogólnopolskiej edycji programu edukacyjno-grantowego „Velvet. Piątka dla Natury”, którego opiekunem jest firma Velvet CARE. Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów oraz nauczycieli klas I-III szkół podstawowych. Jego ideą jest wspieranie edukacji ekologicznej za pomocą przygotowanych ze specjalistami materiałów dydaktycznych i aktywizowanie uczniów do zmieniania na lepsze swojego najbliższego otoczenia. Program i konkurs „Velvet. Piątka dla Natury” będzie trwał od października do końca grudnia. Program został objęty patronatem m.in. Urzędów Marszałkowskich województw pomorskiego i świętokrzyskiego, a także Kuratoriów Oświaty (lubuskie, opolskie, kujawsko-pomorskie, świętokrzyskie, wielkopolskie) oraz Ministerstwa Klimatu i Środowiska.