ico aktualnosci

Plan zajęć
ico sekretariat

Oferta dodatkowa

W Niepublicznej Szkole Podstawowej Proponujemy Uczniom poza realizacją podstawy programowej następujące formy edukacji i rozwijania uzdolnień:

• zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze „ Bliżej sukcesu",
  • kółko matematyczne „I Ty możesz zostać Alcybiadesem",
  • terapie logopedyczną,
  • kółko języka angielskiego „Bilet do Cambridge",
  • warsztaty teatralne „Artschoolowi aktorzy",
  • zajęcia tańca nowoczesnego „J can dance",
  • kółko instrumentalno – wokalne „Tworzymy muzykę",
  • gimnastyka korekcyjna,
  • warsztaty plastyczne,
  • zajęcia na basenie z cyklu „Pływające Pierwszaki",
  • zajęcia Akademii Robotyki i Informatyki COODI.

Ponadto w Szkole Art School w roku szkolnym 2013/2014 będą realizowane następujące programy autorskie:

1. „Szalony naukowiec" – program z zakresu wiedzy matematyczno – przyrodniczej oparty na eksperymentach.
  2. „Zajęcia adaptacyjne dla uczniów klasy pierwszej".
  3. W ciągu całego roku zapraszamy Uczniów Art School w „Podróż w NIEZNANE" – jest to program autorski realizujący treści regionalne i patriotyczne, oparty na wycieczkach, wyjazdach i wyjściach poza teren Szkoły.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School ,jako szkoła o profilu artystyczno - językowym, swoje działania edukacyjne w zakresie sztuki opiera na ścisłej współpracy z Teatrem im. Jaracza oraz Państwową Szkołą Muzyczną I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie – oficjalnymi PATRONAMI / PARTNERAMI Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School.