• fron nowa odslona 2

Plan zajęć
ico sekretariat

Art School

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School to kolejna placówka edukacyjna prowadzona przez Olsztyńską Grupę Edukacji Dziecięcej EDU, to szkoła o profilu artystyczno – językowym będąca kontynuacją tradycji Przedszkola Art School, to alternatywa dla Rodziców pragnących zapewnić bezpieczną edukację swojemu Dziecku.
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School wpisana jest do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Miasta Olsztyna pod nr 364. Organem sprawującym nadzór pedagogiczny nad Szkołą jest Kuratorium Oświaty.

Budynek Art School spełnia wszelkie zasady bezpieczeństwa, posiada domofon i objęty jest monitoringiem. Art School to Szkoła, której celem jest spełnianie oczekiwań stawianych przez Dzieci i Rodziców oraz dzisiejszą rzeczywistość. Powstała, po wielu konsultacjach z Rodzicami i przy współudziale Rodziców, a prowadzona jest przez kadrę z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w oświacie niepublicznej.

To szkoła, w której, oprócz edukacji na wysokim poziomie, zapewniamy Uczniom: świetlicę, której czas pracy dopasowany jest do rytmu pracy Rodziców, szeroką gamę zajęć dodatkowych: kółek, konsultacji, zajęć dydaktyczno - wyrównawczych, odrabianie prac domowych pod okiem specjalistów, posiłki – śniadania i obiady spożywane w spokojnej atmosferze pod okiem nauczyciela. Jesteśmy placówką całoroczną, „nasi" Rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim Dzieciom podczas miesięcy wakacyjnych oraz ferii. Zapraszamy również Dzieci z innych szkół, które nudzą się w wakacje w domu. Czeka na Nie specjalny wakacyjny program. Posiadamy swoją kuchnię, dietetyk układa jadłospis dla wszystkich dzieci oraz tych, które są na specjalnej diecie, ze względu na alergie pokarmowe. Ułatwiamy życie Rodzicom – umożliwiamy Im zakup obiadów przy odbiorze Dziecka ze szkoły. Jesteśmy placówką, w której każdy Rodzic ma możliwość stałego kontaktu z Nauczycielami i na bieżąco otrzymuje informacje o aktualnym stanie rozwoju swojego Dziecka, dowiaduje się, w czym należy Je wesprzeć i co rozwijać.
Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School.
Po wakacjach, w Szkole Podstawowej Art School czekają na Uczniów nowości oraz projekty, które będą realizowane przez kadrę z pasją, dzięki współpracy z nowymi partnerami, a wszystko po to, by nauka była świetną zabawą, a każdy dzień spędzony w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School – czasem odkrywania kolejnych, drzemiących w Uczniach, PASJI i TALENTÓW!

Motto Szkoły

„Prawdziwym celem edukacji jest umiejętność ciągłego stawiania pytań”

Mandell Creighton

ico aktualnosci

ico kadra

ico plan zajec

Plan zajęć
ico sekretariat

Oficjalni Partnerzy

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School,jako szkoła o profilu artystyczno - językowym, swoje działania edukacyjne w zakresie sztuki, opiera na ścisłej współpracy z Teatrem im. Jaracza oraz Państwową Szkołą Muzyczną I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie – oficjalnymi PATRONAMI / PARTNERAMINiepublicznej Szkoły Podstawowej Art School.

nasza szkola partnerzy