Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Olsztynie

  • ico aktualnosci
    Aktualności
  • ico sekretariat
    Sekretariat

Art School

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School to kolejna placówka edukacyjna prowadzona przez Olsztyńską Grupę Edukacji Dziecięcej EDU, to szkoła o profilu artystyczno – językowym będąca kontynuacją tradycji Przedszkola Art School, to alternatywa dla Rodziców pragnących zapewnić bezpieczną edukację swojemu Dziecku.
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School wpisana jest do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Miasta Olsztyna pod nr 364. Organem sprawującym nadzór pedagogiczny nad Szkołą jest Kuratorium Oświaty.

Budynek Art School spełnia wszelkie zasady bezpieczeństwa, posiada domofon i objęty jest monitoringiem. Art School to Szkoła, której celem jest spełnianie oczekiwań stawianych przez Dzieci i Rodziców oraz dzisiejszą rzeczywistość. Powstała, po wielu konsultacjach z Rodzicami i przy współudziale Rodziców, a prowadzona jest przez kadrę z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w oświacie niepublicznej.

To szkoła, w której, oprócz edukacji na wysokim poziomie, zapewniamy Uczniom: świetlicę, której czas pracy dopasowany jest do rytmu pracy Rodziców, szeroką gamę zajęć dodatkowych: kółek, konsultacji, zajęć dydaktyczno - wyrównawczych, odrabianie prac domowych pod okiem specjalistów, posiłki – śniadania i obiady spożywane w spokojnej atmosferze pod okiem nauczyciela. Jesteśmy placówką całoroczną, „nasi" Rodzice nie mają problemu z zapewnieniem opieki swoim Dzieciom podczas miesięcy wakacyjnych oraz ferii. Zapraszamy również Dzieci z innych szkół, które nudzą się w wakacje w domu. Czeka na Nie specjalny wakacyjny program. Posiadamy swoją kuchnię, dietetyk układa jadłospis dla wszystkich dzieci oraz tych, które są na specjalnej diecie, ze względu na alergie pokarmowe. Ułatwiamy życie Rodzicom – umożliwiamy Im zakup obiadów przy odbiorze Dziecka ze szkoły. Jesteśmy placówką, w której każdy Rodzic ma możliwość stałego kontaktu z Nauczycielami i na bieżąco otrzymuje informacje o aktualnym stanie rozwoju swojego Dziecka, dowiaduje się, w czym należy Je wesprzeć i co rozwijać.
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School,jako szkoła o profilu artystyczno - językowym, swoje działania edukacyjne w zakresie sztuki, opiera na ścisłej współpracy z Teatrem im. Jaracza oraz Państwową Szkołą Muzyczną I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie – oficjalnymi PATRONAMI / PARTNERAMI
Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School.
Po wakacjach, w Szkole Podstawowej Art School czekają na Uczniów nowości oraz projekty, które będą realizowane przez kadrę z pasją, dzięki współpracy z nowymi partnerami, a wszystko po to, by nauka była świetną zabawą, a każdy dzień spędzony w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School – czasem odkrywania kolejnych, drzemiących w Uczniach, PASJI i TALENTÓW!

Motto Szkoły

„Prawdziwym celem edukacji jest umiejętność ciągłego stawiania pytań”

Mandell Creighton

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School to kolejna placówka edukacyjna prowadzona przez Olsztyńską Grupę Edukacji Dziecięcej EDU, to szkoła o profilu artystyczno – językowym będąca kontynuacją tradycji Przedszkola Art School

 


ico aktualnosci

Aktualności
ico kadra

Kadra
ico plan zajec

Plan zajęć
ico sekretariat

Sekretariat

Oficjalni Partnerzy

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School,jako szkoła o profilu artystyczno - językowym, swoje działania edukacyjne w zakresie sztuki, opiera na ścisłej współpracy z Teatrem im. Jaracza oraz Państwową Szkołą Muzyczną I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie – oficjalnymi PATRONAMI / PARTNERAMINiepublicznej Szkoły Podstawowej Art School.

nasza szkola partnerzy


Po wakacjach, w Szkole Podstawowej Art School czekają na Uczniów nowości oraz projekty, które będą realizowane przez kadrę z pasją, dzięki współpracy z nowymi partnerami, a wszystko po to, by nauka była świetną zabawą, a każdy dzień spędzony w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School – czasem odkrywania kolejnych, drzemiących w Uczniach, PASJI i TALENTÓW!

link szkola

link przedszkolenr2

link przedszkolenr1

link edu