Słowa nadające kierunek naszym działaniom:

„Prawdziwym celem edukacji jest umiejętność ciągłego stawiania pytań”

Mandell Creighton

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School to kolejna placówka edukacyjna prowadzona przez Olsztyńską Grupę Edukacji Dziecięcej EDU, to szkoła o profilu artystyczno – językowym będąca kontynuacją tradycji Przedszkola Art School

Jaka jest Szkoła Art School?

Na mapie Olsztyna istnieje miejsce niezwykłe, szukające nieustannie nowych rozwiązań, stworzone przez ludzi z pasją i ogromnym sercem – jest nim Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School – placówka edukacyjna prowadzona przez Olsztyńską Grupę Edukacji Dziecięcej EDU, nowoczesna szkoła o profilu artystyczno – językowym będąca kontynuacją tradycji Przedszkoli Art School; alternatywa dla Rodziców pragnących zapewnić bezpieczną edukację swojemu Dziecku.

Mocne podstawy

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School wpisana jest do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Miasta Olsztyna pod nr 364. Organem sprawującym nadzór pedagogiczny nad Szkołą jest Kuratorium Oświaty w Olsztynie. To szkoła wyposażająca Dziecko w mocne podstawy niezbędne do wejścia w tak wymagający świat, jakim jest życie. Oprócz matematyki, biologii i języków obcych, uczymy jak wkroczyć w świat, który z jednej strony stoi przed nami otworem, a z drugiej stawia przed nami wielkie wymagania.

W Art School uczymy przedsiębiorczości, czyli samodzielności, odważnego podejmowania decyzji, spełniania marzeń i realizacji planów.

nie MOŻLIWE? nie ISTNIEJE!

W naszej szkole nic nie jest przypadkowe, wszystko jest przemyślane i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Nasi pedagodzy od najmłodszych klas uczą artschoolowych uczniów szacunku i tolerancji. Pokazują, że każdy człowiek jest inny, a jednocześnie każdy człowiek jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Art School uczy otwartości na drugiego człowieka. Staramy się, aby uczniowie, kończąc przygodę w naszej placówce – wchodzili w świat z otwartymi sercami, pełni pomysłów i wrażliwości na to, co ich otacza. Nasza szkoła rozwija w uczniach Ich wewnętrzną motywację oraz potrzebę własnego rozwoju, wspiera uczniów w działaniach, by byli przekonani, że

Wspólnie tworzymy naszą szkołę!

Szkoła Art School powstała w 2013 roku w porozumieniu z rodzicami naszych przyszłych uczniów i przy pełnej Ich akceptacji. W Art School nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, pokazujemy – nie nakazujemy, dajemy możliwość wyboru, uczymy w pewien niewymuszony, przystępny sposób, pokazujemy to, o czym często zapominamy. Jednocześnie wdrażamy innowacyjne pomysły, o których innym się tylko śniło.

Oficjalni Partnerzy

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School, jako szkoła o profilu artystyczno – językowym, swoje działania edukacyjne w zakresie sztuki, opiera na ścisłej współpracy z Teatrem im. Jaracza oraz Państwową Szkołą Muzyczną I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie – oficjalnymi PATRONAMI / PARTNERAMI Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School.
Nazwa szkoły Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie
Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School
Tak nas znajdziesz

Prawdziwym celem edukacji jest umiejętność ciągłego stawiania pytań

Kontakt

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School w Olsztynie

Ul . Dolna 16
10-699 Olsztyn
  • 666 405 407
  • edu@szkola-artschool.pl
  • paulina.siwiec@artschool.com.pl

© 2020 Art School. All rights reserved. Powered by MJ.