Warsztaty o Zespole Aspergera

Serdecznie zapraszamy uczniów klas: IV - VI Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School na spotkanie – warsztaty - dotyczące specyfiki funkcjonowania dzieci z zespołem Aspergera, praktyczne doświadczenia, zabawy z emocjami, komunikowaniem się i doświadczeniami sensorycznymi.
Głównym założeniem warsztatów jest przybliżenie tematu Zespołu Aspergera i uwrażliwienie młodzieży na odmienne zachowania, a przez to umożliwienie pełniejszej integracji uczniów.
Warsztaty odbędą się 20 i 22 listopada w godzinach: 8.15 – 9.45.

Konkurs matematyczny dla klas piątych

logo szkoly

W dniu 18 października o godzinie 12 w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School odbędzie się
„Konkurs matematyczny dla klas piątych”.
Czas trwania konkursu to 50 minut + 10 minut na czynności organizacyjne. Opłata za udział w konkursie wynosi 7 złotych.
Materiały do konkursu: www.egopartum.edu.pl Zakładka STREFA UCZNIA
Koordynator konkursu: p. Patrycja Lubkiewicz – nauczyciel matematyki.

Pasowanie na Świetliczaka

sowa

16 października 2019 roku o godzinie 11:00 do grona Świetliczaków Niepublicznej Szkoły Podstawowej Art School dołączą uczniowie klasy pierwszej, którzy od września uczęszczają do świetlicy szkolnej.
Kandydaci do uzyskania miana Świetliczaka zostaną poddani próbom: wiedzy, mowy i odwagi. Będą musieli się wykazać znajomością zasad obowiązujących w świetlicy.
Po zaliczeniu wszystkich prób nastąpi uroczyste ślubowanie i pasowanie na Świetliczaka.

Pasowanie

pasowanie2
14.10.2019r. o godzinie 10:00 w Niepublicznej Szkole Podstawowej Art School odbędzie się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas którego uczniowie klasy pierwszej złożą oficjalne ślubowanie dołączenia do grona uczniów.
Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość i prosimy o galowy, odświętny ubiór tego dnia.

Basen Październik

Zajęcia na basenie z cyklu „Pływające Dzieciaki i Uczniowie” odbędą się w dniu 8 i 22 października.
Wyjazd ok. godz. 12.00. Powrót ok. godz. 14.45.
Potrzebne będą: strój kąpielowy, klapki, ręcznik, żel do mycia i „coś” do czesania.