Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Cover for Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School
523
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School

Witamy na oficjalnym profilu Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Art School".

23 godziny temu
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School

Dzisiaj klasa 2 wybrała się na wycieczkę do księgarni oraz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej. W klasie mamy już kilku moli książkowych ale ciekawe czy reszta też połknęła bakcyla czytelniczego 🤔📖📖 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Dzisiaj klasa 2 wybrała się na wycieczkę do księgarni oraz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej. W klasie mamy już kilku moli książkowych ale ciekawe czy reszta też połknęła bakcyla czytelniczego 🤔📖📖Image attachmentImage attachment+Image attachment

W dniu 9.05 uczniowie klasy 8 wzięli udział w międzyszkolnym konkursie wiedzy o Unii Europejskiej organizowanym przez Niepubliczna Szkołę Podstawową "Piątka" z oddziałami Dwujęzycznymi oraz Europe Direct. Naszym uczniom poszło naprawdę świetnie, zabrakło niewiele do podium!
Jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy 🏆
... Zobacz więcejZobacz mniej

W dniu 9.05 uczniowie klasy 8 wzięli udział w międzyszkolnym konkursie wiedzy o Unii Europejskiej organizowanym przez Niepubliczna Szkołę Podstawową Piątka z oddziałami Dwujęzycznymi oraz Europe Direct. Naszym uczniom poszło naprawdę świetnie, zabrakło niewiele do podium!
Jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy 🏆Image attachmentImage attachment+8Image attachment

🐶 W dniu wczorajszym odwiedziła nas Pani Magda Biadoń - Psi behawiorysta ze szkoły dla psów "DogPoint".
Pani Magda jest z wykształcenia zootechnikiem,
z zamiłowania behawiorystką i instruktorką szkolenia psów. Od lat pomagam sfrustrowanym właścicielom czworonogów, które wymknęły się spod kontroli, wprowadzając spokój i zrozumienie w relacjach między psem a przewodnikiem.

Przekazała Nam wiele cennych porad.
To było bardzo interesujące spotkanie 🙂
Dziękujemy serdecznie 🌹
... Zobacz więcejZobacz mniej

🐶 W dniu wczorajszym odwiedziła nas Pani Magda Biadoń - Psi behawiorysta ze szkoły dla psów DogPoint.
Pani Magda jest z wykształcenia zootechnikiem,
z zamiłowania behawiorystką i instruktorką szkolenia psów. Od lat pomagam sfrustrowanym właścicielom czworonogów, które wymknęły się spod kontroli, wprowadzając spokój i zrozumienie w relacjach między psem a przewodnikiem.

Przekazała Nam wiele cennych porad. 
To było bardzo interesujące spotkanie 🙂
Dziękujemy serdecznie 🌹Image attachmentImage attachment+2Image attachment

GŁOSUJCIE NA 7️⃣❗️

Takim hasłem zachęcamy do wsparcia nas w konkursie Muzyczne Wyzwanie Chrumasa organizowanego przez Program dla szkół 🎥🎬🎶🍏🍎🍐🫑🥕🥒🥛

⬇️⬇️⬇️
www.wyzwaniechrumasa.org/glosowanie/
⬆️⬆️⬆️

Głosować można CODZIENNIE do 18 maja!
Liczymy na Was 💙
... Zobacz więcejZobacz mniej

Video image

Comment on Facebook

Poniżej trailer z nagrań w konkursie Program dla szkół Muzyczne Wyzwanie Chrumasa🎥🎬

Przypominamy o CODZIENNYM głosowaniu na nr 7️⃣🎶

⬇️⬇️⬇️
www.wyzwaniechrumasa.org/glosowanie/
... Zobacz więcejZobacz mniej

Video image

Comment on Facebook

Dziś w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Aby upamiętnić ten doniosły fakt w historii Polski, uczniowie wspólnie odśpiewali hymn państwowy. Zaprezentowali także historię konstytucji🇵🇱🇵🇱 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Dziś w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Aby upamiętnić ten doniosły fakt w historii Polski, uczniowie wspólnie odśpiewali hymn państwowy. Zaprezentowali także historię konstytucji🇵🇱🇵🇱Image attachmentImage attachment+4Image attachment

Serdeczne gratulacje dla naszego ucznia Marcina za zajęcie 9 miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie języka angielskiego OLIMPUS🏆
Serdeczne podziękowania dla Pana Arnolda oraz Pani Karoliny za opiekę nad zdolnym uczniem.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Serdeczne gratulacje dla naszego ucznia Marcina za zajęcie 9 miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie języka angielskiego OLIMPUS🏆
Serdeczne podziękowania dla Pana Arnolda oraz Pani Karoliny za opiekę nad zdolnym uczniem.

Photos from ArtSukces Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna's post ... Zobacz więcejZobacz mniej

Image attachment

#wyzwaniechrumasa #ProgramDlaSzkół #NR7
Konkurs Muzyczne Wyzwanie Chrumasa jest to jeden z projektów, promujących „Program dla szkół”. Uczniowie, którzy uczestniczą w tym przedsięwzięciu, mogą zaprezentować w plebiscycie swój talent wokalny, instrumentalny i literacki, a także razem z Chrumasem promować zdrowe nawyki żywieniowe, wśród dzieci w całej Polsce.
W dniu dzisiejszym trwały nagrywki w których uczniowie z naszej szkoły reklamowali swoje dzieło, udzielali wywiadów oraz zachęcali do głosowania!

ODDAJ GŁOS NA NR 7 ❤
... Zobacz więcejZobacz mniej

Starsi uczniowie też potrafią się bawić 💪🤸‍♀️🤸 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Starsi uczniowie też potrafią się bawić 💪🤸‍♀️🤸Image attachmentImage attachment+Image attachment

Dzień sportu uczniów klas starszych również w Space Park ... Zobacz więcejZobacz mniej

A oto występy naszych gwiazd! ⭐️⭐️⭐️⭐️ ... Zobacz więcejZobacz mniej

Załaduj więcej
Prawdziwym celem edukacji jest umiejętność ciągłego stawiania pytań

Kontakt

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School w Olsztynie

Ul . Dolna 16
10-699 Olsztyn
  • 666 405 407
  • edu@szkola-artschool.pl
  • paulina.siwiec@artschool.com.pl

© 2020 Art School. All rights reserved. Powered by MJ.