Baza dydaktyczno techniczna szkoły

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School, działająca już ósmy rok, jest szkołą bez barier.
Od roku szkolnego 2019/2020 działamy w nowej odsłonie, nowym wymiarze i nowej lokalizacji.


Jedno miejsce – wiele możliwości!

Ruch

Szkoła dysponuje salą do zajęć ruchowych, rytmicznych, teatralnych, muzycznych i tanecznych, posiada ogrodzony plac służący uczniom do korzystania ze świeżego powietrza, gier zespołowych, czy innych form odpoczynku.

Rozwój

Uczniowie, wykorzystują podczas nauki tablice multimedialne, rzutniki, tablety, laptopy, ozoboty, maty do kodowania i programowania oraz inne roboty. Szkoła posiada sprzęt audiowizualny i muzyczny: fortepian, instrumenty perkusyjne oraz klawiszowe. Szkoła jest ogrodzona, przystosowana dla osób z niepełnosprawnością: winda, podjazd, toalety.

  Dydaktyka

  Sale dydaktyczne umożliwiają wszechstronny rozwój dziecka w wieku szkolnym oraz prowadzenie zajęć dydaktycznych, wyposażone są w liczne pomoce dydaktyczne: komputery, rzutniki multimedialne, tablice interaktywne, gry i programy multimedialne, gry planszowe, plansze dydaktyczne do różnych przedmiotów, słowniki, tablice białe – bezpyłowe, aparaty czy kamery cyfrowe, sprzęt i urządzenia wzbogacające proces dydaktyczny i wpływające na rozwój ucznia. Rozwój

  Sale i sprzęt

  Nasza szkoła to także przestronne salae dydaktycznyne o wysokim standardzie, wyposażonyne zgodnie z wymogami MEN,
  • w sprzęty, meble i pomoce dydaktyczne oraz urządzenia interaktywne pozwalające na nowatorskie oddziaływanie na ucznia;
  • z pracowniami do zajęć praktyczno-technicznych, miejscem relaksu i odpoczynku, biblioteką, pokojem wyciszeń,
  • gabinetami terapeutycznymi (logopedy, psychologa, pedagoga, terapii SI, komory hiperbarycznej, ortoptyka / pleoptyka, terapii ręki, treningu umiejętności społecznych),
  • salą gimnastyczną z szatniami i toaletami, świetlicą, ogrodzonym terenem rekreacyjno-sportowym, pracownią komputerową.

  Kuchnia

  Placówka posiada na miejscu kuchnię i jadalnię wyposażoną w sprzęt gastronomiczny, umożliwiający bezpieczne przygotowanie wartościowych i zdrowych posiłków.

  Personel kuchenny dba o różnorodność dań. Dietetyk zapewnia odpowiednio dobraną kalorycznie dietę.

  Naszym uczniom zapewniamy całodzienny posiłek (śniadanie, dwudaniowy obiad, między posiłkami – przetwory mleczne, warzywa, owoce). Jeśli uczeń jest alergikiem – nie ma problemu, w kuchni są przygotowywane dania specjalnie dla Niego.
  Prawdziwym celem edukacji jest umiejętność ciągłego stawiania pytań

  Kontakt

  Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School w Olsztynie

  Ul . Dolna 16
  10-699 Olsztyn
  • 666 405 407
  • edu@szkola-artschool.pl
  • paulina.siwiec@artschool.com.pl

  © 2020 Art School. All rights reserved. Powered by MJ.