Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Cover for Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School
527
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School

Witamy na oficjalnym profilu Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Art School".

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024🎓

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego wystąpili Artschool’owi aktorzy, następnie Pani dyrektor Joanna Kileńska podsumowała osiągnięcia szkoły w mienionym roku. Zgodnie z tradycją na forum zostały wręczone świadectwa najmłodszym oraz najstarszym uczniom. Pani Dyrektor podziękowała również za współpracę rodzicom oraz kadrze, a na koniec wybrzmiał ostatni dzwonek rozpoczynający wakacje 🔔☀️
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024🎓

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego wystąpili Artschool’owi aktorzy, następnie Pani dyrektor Joanna Kileńska podsumowała osiągnięcia szkoły w mienionym roku. Zgodnie z tradycją na forum zostały wręczone świadectwa najmłodszym oraz najstarszym uczniom. Pani Dyrektor podziękowała również za współpracę rodzicom oraz kadrze, a na koniec wybrzmiał ostatni dzwonek rozpoczynający wakacje 🔔☀️Image attachmentImage attachment+Image attachment
1 DZIEŃ DO WAKACJI ❤

W oczekiwaniu na zbliżające się wakacje oraz w celu uczczenia pięknych ocen na zakończenie roku szkolnego, w dniu 19 czerwca uczniowie klas 3,4,5 wybrali się wraz z wychowawcami na plażę miejską aby zjeść pyszne lody.
Waniliowe, truskawkowe, mango czy czekoladowe – zimne pyszności wszystkich smaków zostały zjedzone w oka mgnieniu. Czas spędzony wspólnie na placu zabaw, zabawa w berka i rozmowy o wszystkim i o niczym były zdecydowanie czasem wspaniałym.
Teraz możemy spokojnie czekać na wakacje…🔆🌸
... Zobacz więcejZobacz mniej

W oczekiwaniu na zbliżające się wakacje oraz w celu uczczenia pięknych ocen na zakończenie roku szkolnego, w dniu 19 czerwca uczniowie klas 3,4,5 wybrali się wraz z wychowawcami na plażę miejską aby zjeść pyszne lody. 
Waniliowe, truskawkowe, mango czy czekoladowe – zimne pyszności wszystkich smaków zostały zjedzone w oka mgnieniu. Czas spędzony wspólnie na placu zabaw, zabawa w berka i rozmowy o wszystkim i o niczym były zdecydowanie czasem wspaniałym. 
Teraz możemy spokojnie czekać na wakacje…🔆🌸Image attachmentImage attachment+Image attachment

Nadszedł czas na podsumowanie realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego
"Kreatywna Matematyka", nad którym pracowaliśmy cały rok szkolny 2023/2024.
Uczniowie podczas zajęć kółka matematycznego zrealizowali 8 modułów projektu:
- Matematyka w przyrodzie,
- Matematyka wokół nas,
- Geometria ukryta w zabawie,
- Matematyczne układanki,
- Sensoryczna matematyka,
- Matematyczne kodowanie,
- Matematyka z jajem,
- Klocki matematyczne.

Celem zajęć było innowacyjne i pomysłowe podejście do edukacji matematycznej poprzez wielozmysłowe poznawanie świata liczb,
figur geometrycznych, działań oraz zagadnień matematycznych.

To był pracowity rok! 👏
... Zobacz więcejZobacz mniej

Nadszedł czas na podsumowanie realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego 
Kreatywna Matematyka, nad którym pracowaliśmy cały rok szkolny 2023/2024. 
Uczniowie podczas zajęć kółka matematycznego zrealizowali 8 modułów projektu:
- Matematyka w przyrodzie, 
- Matematyka wokół nas, 
- Geometria ukryta w zabawie, 
- Matematyczne układanki,
- Sensoryczna matematyka,
- Matematyczne kodowanie,
- Matematyka z jajem,
- Klocki matematyczne.

Celem zajęć było innowacyjne i pomysłowe podejście do edukacji matematycznej poprzez wielozmysłowe poznawanie świata liczb,
figur geometrycznych, działań oraz zagadnień matematycznych. 

To był pracowity rok! 👏Image attachmentImage attachment+Image attachment

Czas podsumować Muzyczne Wyzwanie Chrumasa organizowane przez Program dla szkół 🐷🍏🍓🍐🥒🫑🥕🍅🎶

Na początku wybrano nas do szczęśliwej 12-stki z ponad 50 szkół w całej Polsce. Przyjechała do nas ekipa filmowa, gdzie nagraliśmy krótki reportaż o naszej szkole i piosence „Szkolna Przerwa Śniadaniowa”. W międzyczasie ruszyło głosowanie online, gdzie każdy internauta mógł oddać swój głos codziennie do 18 maja. Następnego dnia zostaliśmy poinformowani, że zakwalifikowaliśmy się do finałowej 6-stki! Zaproszono nas do Warszawy do Telewizji Polskiej, by tam nagrać odcinek o naszej piosence w profesjonalnym studio. Po nagraniach pozostało nam już tylko czekać na galę finałową. I tak w środę 12 czerwca ponownie pojechaliśmy do Warszawy, by wziąć udział w premierze i zobaczyć wszystkie 6 finałowych odcinków. Każdy z nas dostał upominek oraz imienny dyplom. W trakcie gali odbył się także specjalny koncert Natalia Zastępa. Po części oficjalnej wzięliśmy udział w after party.

Jeszcze raz wszystkim głosującym bardzo DZIĘKUJEMY 💖

Poniżej przedstawiamy fotorelację z nagrań w telewizji, finałowej gali oraz after party🎶🎥🎬🥳

Link do naszego odcinka w komentarzu ⬇️
Wyczekujcie go także w TVP ABC!
... Zobacz więcejZobacz mniej

Czas podsumować Muzyczne Wyzwanie Chrumasa organizowane przez Program dla szkół 🐷🍏🍓🍐🥒🫑🥕🍅🎶

Na początku wybrano nas do szczęśliwej 12-stki z ponad 50 szkół w całej Polsce. Przyjechała do nas ekipa filmowa, gdzie nagraliśmy krótki reportaż o naszej szkole i piosence „Szkolna Przerwa Śniadaniowa”. W międzyczasie ruszyło głosowanie online, gdzie każdy internauta mógł oddać swój głos codziennie do 18 maja. Następnego dnia zostaliśmy poinformowani, że zakwalifikowaliśmy się do finałowej 6-stki! Zaproszono nas do Warszawy do Telewizji Polskiej, by tam nagrać odcinek o naszej piosence w profesjonalnym studio. Po nagraniach pozostało nam już tylko czekać na galę finałową. I tak w środę 12 czerwca ponownie pojechaliśmy do Warszawy, by wziąć udział w premierze i zobaczyć wszystkie 6 finałowych odcinków. Każdy z nas dostał upominek oraz imienny dyplom. W trakcie gali odbył się także specjalny koncert Natalia Zastępa. Po części oficjalnej wzięliśmy udział w after party. 

Jeszcze raz wszystkim głosującym bardzo DZIĘKUJEMY 💖

Poniżej przedstawiamy fotorelację z nagrań w telewizji, finałowej gali oraz after party🎶🎥🎬🥳

Link do naszego odcinka w komentarzu ⬇️
Wyczekujcie go także w TVP ABC!Image attachmentImage attachment+Image attachment

⚽ Nasze Małe Euro 2024 ⚽

Przed właściwym meczem
w Monachium Niemcy 🇩🇪 - Szkocja 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 - reprezentacja naszej szkoły Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School rozegrała mecz sparingowy z Sp 34 w Olsztynie 💪 .
W duchu sportowej rywalizacji, walki i przyjaznej gry obie drużyny zasłużyły na słowa uznania
i gratulacje 👏.
Nasz mały mecz otwarcia pozwolił nam poczuć atmosferę sportowego wydarzenia jakie nas czeka już dziś 💥📺.
... Zobacz więcejZobacz mniej

⚽ Nasze Małe Euro 2024 ⚽

Przed właściwym meczem 
w Monachium Niemcy 🇩🇪 - Szkocja 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 - reprezentacja naszej szkoły Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School  rozegrała mecz sparingowy z Sp 34 w Olsztynie 💪 .
W duchu sportowej rywalizacji, walki i przyjaznej gry obie drużyny zasłużyły na słowa uznania
 i gratulacje 👏.
Nasz mały mecz otwarcia pozwolił nam poczuć atmosferę sportowego wydarzenia jakie nas czeka już dziś 💥📺.Image attachmentImage attachment+4Image attachment

Koniec roku szkolnego 2023/2024 zbliża się wielkimi krokami. Zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych uczniów, jest to czas wyjątkowy. Podsumowania, wystawianie ocen końcowych oraz promocja do następnej klasy zawsze wiążą się z wieloma emocjami…
Bez względu na to czy świadectwo będzie ozdabiał czerwony pasek, czy też nie, wspólnie z dziećmi świętujemy zakończenie kolejnego okresu ich edukacji.
Tym razem wyjście do Kortosfera - Centrum Popularyzacji Nauki i Innowacji 🥰
Zdecydowanie super wyjście i wielka doza informacji! 🔆🔆🔆
... Zobacz więcejZobacz mniej

Koniec roku szkolnego 2023/2024 zbliża się wielkimi krokami. Zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych uczniów, jest to czas wyjątkowy. Podsumowania, wystawianie ocen końcowych oraz promocja do następnej klasy zawsze wiążą się z wieloma emocjami…
Bez względu na to czy świadectwo będzie ozdabiał czerwony pasek, czy też nie, wspólnie z dziećmi świętujemy zakończenie kolejnego okresu ich edukacji. 
Tym razem wyjście do Kortosfera - Centrum Popularyzacji Nauki i Innowacji 🥰 
Zdecydowanie super wyjście i wielka doza informacji! 🔆🔆🔆Image attachmentImage attachment+Image attachment

Kolejny dzień pełen wrażeń 🎬 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Kolejny dzień pełen wrażeń 🎬Image attachmentImage attachment+4Image attachment

Wakacje coraz bliżej 🌞
Wyrobieni z planem, korzystamy i integrujemy się 🤗
... Zobacz więcejZobacz mniej

Wakacje coraz bliżej 🌞
Wyrobieni z planem, korzystamy i integrujemy się 🤗Image attachmentImage attachment+2Image attachment

Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc! ‼️‼️‼️
Zapraszamy 🔆🔆🔆
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc! ‼️‼️‼️ 
Zapraszamy 🔆🔆🔆Image attachment

Minionki rozrabiają i dni do wakacji odliczają! 🌴🌞

Za nami kreatywna praca klasy IV- makieta.
Uczyliśmy się współpracy, projektowania i wykonywania zadań. ✅✅✅
Tworcza samorealizacja zawsze dodaje uczniom wiary we własne możliwości i umiejętności, odwagi w działaniu 🌴🌴🌴
... Zobacz więcejZobacz mniej

Minionki rozrabiają i dni do wakacji odliczają! 🌴🌞

Za nami kreatywna praca klasy IV- makieta. 
Uczyliśmy się współpracy, projektowania i wykonywania zadań. ✅✅✅
Tworcza samorealizacja zawsze dodaje uczniom wiary we własne możliwości i umiejętności, odwagi w działaniu 🌴🌴🌴Image attachmentImage attachment+4Image attachment

Ciąg dalszy fotorelacji z wycieczki ☀️🐒🦁🐠🚌 ... Zobacz więcejZobacz mniej

Ciąg dalszy fotorelacji z wycieczki ☀️🐒🦁🐠🚌Image attachmentImage attachment+Image attachment

W dniu dzisiejszym klasa 1 i 2 wybrały się na wycieczkę. Odwiedziliśmy Ogród Zoologiczny w Gdańsku, Dar Pomorza oraz Oceanarium w Gdyni. Pomimo braku słońca dzieci były zachwycone i zadowolone. Oczywiście w drodze powrotnej nie mogło zabraknąć najważniejszego punktu wycieczki........ McDonald's 😁☀️⚓🐒🦁🐟🐬🐠 ... Zobacz więcejZobacz mniej

W dniu dzisiejszym klasa 1 i 2 wybrały się na wycieczkę. Odwiedziliśmy Ogród Zoologiczny w Gdańsku, Dar Pomorza oraz Oceanarium w Gdyni. Pomimo braku słońca dzieci były zachwycone i zadowolone. Oczywiście w drodze powrotnej nie mogło zabraknąć najważniejszego punktu wycieczki........ McDonalds 😁☀️⚓🐒🦁🐟🐬🐠Image attachmentImage attachment+Image attachment

W ramach innowacji pedagogicznej FUN-tastyczny angielski ma, klasa 6, 7, oraz 8 wzięły udziału w treningu boksu tajskiego w klubie sportowych sztuk walki Jinchuuriki Gym 🥊 ... Zobacz więcejZobacz mniej

W ramach innowacji pedagogicznej FUN-tastyczny angielski ma,  klasa 6, 7, oraz 8 wzięły udziału w treningu boksu tajskiego w klubie sportowych sztuk walki Jinchuuriki Gym 🥊Image attachmentImage attachment+Image attachment

Kreatywne wypalanie w drewnie na zajęciach techniki 🪵

Uczniowie klas 4-5 podczas ostatnich zajęć techniki uczyli się nowej metody pracy z drewnem - wypalania pirografem. Tworzyliśmy zakładki do książek, breloczki a także drewniane dekoracje.
Taka praca zdecydowanie wycisza, uspokaja i zarazem ćwiczy koncentrację i precyzję młodzieży 🍀
Spójrzcie na nasze dzieła ⬇️⬇️⬇️
... Zobacz więcejZobacz mniej

Kreatywne wypalanie w drewnie na zajęciach techniki 🪵

Uczniowie klas 4-5 podczas ostatnich zajęć techniki uczyli się nowej metody pracy z drewnem - wypalania pirografem. Tworzyliśmy zakładki do książek, breloczki a także drewniane dekoracje. 
Taka praca  zdecydowanie wycisza, uspokaja i zarazem ćwiczy koncentrację i precyzję młodzieży 🍀
Spójrzcie na nasze dzieła ⬇️⬇️⬇️Image attachmentImage attachment+Image attachment
Załaduj więcej
Prawdziwym celem edukacji jest umiejętność ciągłego stawiania pytań

Kontakt

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School w Olsztynie

Ul . Dolna 16
10-699 Olsztyn
  • 666 405 407
  • edu@szkola-artschool.pl
  • paulina.siwiec@artschool.com.pl

© 2020 Art School. All rights reserved. Powered by MJ.